Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 28 maja 2012

Beige&mint

Dziś premiera miętowych butów. Zestawiłam je z nieco jaśniejszą bokserką i beżowym sweterkiem oraz torebką. jedynym ciemnym elementem są spodnie, w których czuję się bardzo dobrze. Robiło się już późno, jednak udało nam się jeszcze zrobić (niestety słabej jakości) kilka zdjęć. Pozdrawiam :)


sobota, 26 maja 2012

first birthday

Wczoraj mój blog obchodził pierwsze urodziny.Niesamowite jak szybko minął. Cieszę się, że znalazły się osoby, które chcą tutaj zaglądać i oglądać moją pracę, którą wkładam w prowadzenie bloga. Bardzo Wam dziękuję za to że jesteście. Mam nadzieję, że kolejny rok będzie jeszcze bardziej owocny, będę miała jeszcze więcej energii i pomysłów a Wy nadal będziecie tutaj zaglądać:)


wtorek, 15 maja 2012

Powder

W niedziele wraz z moim chłopakiem pojechaliśmy na zakupy, miałam nadzieję że uda mi się kupić m.in. żółtą marynarkę, którą widziałam na stronie reserved. Niestety już ich nie było. Wracając po drodze znaleźliśmy  park im. Józefa Piłsudskiego, w którym postanowiliśmy zrobić zdjęcia. Robiło się już ciemno więc jakość jest słaba. Musimy tam koniecznie wrócić, ponieważ jest tam pięknie. Cudowne alejki i mostki. Zachęcam do odwiedzenia tego miejsca. Wracając do outfitu. Marynarkę kupiłam w majówkę gdy byliśmy nad morzem, buty pochodzą ze sklepu Blanco, natomiast płaszcz z Vero mody. Pozdrawiam! :)

wtorek, 8 maja 2012

Pink&Black

Kochani jak minęła Wam majówka? Ja spędziłam cudownie dni nad morzem z moim ukochanym. Wracam wypoczęta, z wieloma pomysłami. Ostatnio miałam problem z fotografem, mam nadzieję, że teraz będzie już ok i posty będą pojawiać się częściej. Pozdrawiam:)