Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 27 września 2011

Witam wszystkich!
  Mimo jesieni dni się ciepłe jakby było lato, niezmiernie cieszę się z tego powodu. Jesienne rzeczy więc odłożone są nadal na wyższą półkę i będą czekać na chłodniejsze dni. Ja natomiast korzystam z okazji i zakładam spódniczkę. Zawsze mam problem z czym zestawić rajstopy z wzorkami. Dziś postawiłam na czerń i jeden wyrazisty akcent w postaci niebieskiej spódniczki. Do tego wygodne baletki i można biegać cały dzień po mieście. Pozdrawiam i zostawiam Was z porcją zdjęć. ;)

środa, 21 września 2011

Przepraszam za tak długą przerwę, ale nie mam czasu zrobić zdjęć i coś wrzucić. Dzisiaj zwyklak, wygodny w zabiegane dni . Korzystając z ciepłego dnia założyłam jeszcze buty open toe. Zbliża się do nas jesień więc może to ostatnia szansa na takie obuwie. Mam nadzieję, że w tym tygodniu jeszcze coś zamieszczę.  Pozdrawiam ;)

wtorek, 13 września 2011

Korzystając z ostatnich ciepłych dni zdecydowałam się na buty open toe połączone z brązami, do których ostatnio się przekonałam. Trochę późno na zakup takich butów, ale nie mogłam się oprzeć. Obcas i platforma są z drewna więc są stabilne i przy tym bardzo wygodne, a dla mnie to bardzo ważne. Od dawna szukałam fajnej lisiej kity, ale jakoś nie mogę znaleźć takiej idealnej, puszystej. Ta pochodzi ze sklepu c&a i na razie zastępuję mój ideał.

poniedziałek, 5 września 2011

Dziś prosty zestaw, idealny na zajęcia sprawdza się także w dni, kiedy mam dużo spraw do załatwienia i stawiam na wygodę. Chciałam Wam polecić sklep http://www.marisha.pl/category/buty/baleriny-buty/ , w którym zakupiłam moje bardzo wygodne, gumowe meliski. W najbliższym czasie będę miała mniej czasu, jednak postaram się zamieszczać regularnie posty. Przepraszam za złą jakość zdjęć. Pozdrawiam ;)